Светът на Хари Потър!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светът на Хари Потър!


 
ИндексНовиниГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!   Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 6:19 pm

Ами.. тук може да пишете какво очаквате от шестият филм.. а след като благоволите да го изгледате може да коментирате какво ви е направило впечатление и какво ви е подразнило (ако има такова Wink )
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
Ник Потър

Ник Потър


Брой мнения : 39
Points : 75
Reputation : 1
Join date : 13.12.2008

Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!   Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 9:30 pm

Казва се че ще е най - готиния и аз така смятам , защото ще има доста смях , драма , екшън и очакванията ми са огромни , дано не са изрязли толкова много сцени . Аз задължително ще го гледам , смятах направо на премиерата , ама нема смисъл в таз държава на английска премиера да се ходи Laught . След премиерата съм в синемата в Пловдив Party
Върнете се в началото Go down
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!   Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 9:32 pm

Аз пък мисля,че е по-хубаво да идеш на премиерата..Аз така ще направя.. нямам търпение.. А филма ще е най-добрия засега мисля..
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
hermione933




Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 29.07.2009

Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!   Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 2:01 pm

Филма беше върха. Очакванията ми бяха ,че този филм ще бъде най-хубавия да сега и ако питате лично мен се оказах права. Ходих да го гледам на кино и просто бях много впечатлена. Има от всичко по малко. Това което не ми хареса бе че бяха махнали много важен момент от книгата и това е спомена с семейството на Том Риддъл. Не ми хареса също и тогава когато Снейп уби Дъмбълдор. Беше се едно да замажат на бърза ръка за да има нещо просто. Изведнъж идва Снейп и след 2 секунди го убиха. Беше невероятно бързо. И не ми хареса това ,че си бяха поизмислили. Имаше моменти в които нямаха нищо общо с книгата.
Но като цяло филма беше много добър. Много ме разсмя и също ме разплака. Smiley
Върнете се в началото Go down
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!   Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 9:13 pm

Невероятен филм наистина.. естественно трябва да има някои отклонения .. щото феновете чели книгата ще си го знаят на изуст филма.. тряя да има малко фокус-мокус.. Laught наистина е лошо че не направиха спомена със семейство Гонт.. но разбрах че не са намерили герой на Мерсвелуко.. иначе за бързината.. на мен целия филм ми се стори мн бърз.. защото го гледах без да дишам.. иначе като го поизгледаш още 1-2 пъти мисля че ще си промениш мнението.. Wink
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!   Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари,отзиви и очаквания за шестия филм!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой в любимия ви филм??
» Новини около Филм 6
» Шестият Филм от поредицата на 17 юли в България!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светът на Хари Потър! :: Повече информация :: Филмите-
Идете на: