Светът на Хари Потър!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Светът на Хари Потър!


 
ИндексНовиниГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Цитати от Книгите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 10:09 pm

Тук ще постваме цитати от Книгите ... а и от филмите може Wink

"-Хърмаяни ти си момиче..
-Каква наблюдателност.. за три години чак сега го разбра.." - Хари Потър и Огнения Бокал
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
Ник Потър

Ник Потър


Брой мнения : 39
Points : 75
Reputation : 1
Join date : 13.12.2008

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeСря Юли 08, 2009 9:24 pm

Едно познато за Цецку , което изклютелно много ме кефи , за жалост е от седмата книга , ако не се бъркам хД

- Как Смееш...
- Да Смея , знам неща , които дори и Ти Том Ридъл , незнаеш

Много е готино супер много му се радвам
Върнете се в началото Go down
Lily Evans




Брой мнения : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 27.08.2009

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 7:03 pm

УБИЙСТВО! УБИЙСТВО В ТОАЛЕТНАТА! УБИЙСТВО!-Стенещата Миртъл от Хари Потър и Нечистокръвния принц
Върнете се в началото Go down
deeb

deeb


Брой мнения : 32
Points : 35
Reputation : 0
Join date : 18.08.2009

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 10:08 am

- Не помниш ли какво казах, потър, в момента упражняваме безсловесни заклинания!
- Да, помня - потвърди сковано Хари.
- Да, сър!
- Не е нужно да ме харичате"сър",професоре.
Върнете се в началото Go down
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 9:13 am

Laught изтърпя си наказанието за това.. ама иначе добре го подреди.. Laught
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
deeb

deeb


Брой мнения : 32
Points : 35
Reputation : 0
Join date : 18.08.2009

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeПон Авг 31, 2009 8:04 pm

Laught да ..

На твоя пуловер няма буква-забеляза Джордж.-Тя сигурно смята,че ти не си забравяш името.Ама ние не сме глупави...знаем че се казваме Дред и Фордж

"-Благодаря ви много, госпожо-рече с пискливия си гласец Проф. Флитуик-Щях разбира се сам да се отърва от бенгалския огън, но не
знаех дали имам такива правомощия"-И цял засиял, й затвори вратата пред озъбената физиономия"

"Хари се натискаше с Чо Чан! А Хърмаяни се натискаше с Виктор Крум! Само ти, Рон, говориш за това като за нещо гадно, защото опитът ти е колкото на дванадесет годишно хлапе!"

"-Виждаш ли!-Тонкс погледна Лупин.-Тя още иска да се омъжи за него, даже и да са го ухапали! Нея това не я интересува!
-Това е друго.-каза Лупин, едва движейки устни.-Бил няма да е истински върколак. Нашите случаи напълно се…
- Но за мен също не е важно, наистина! - възкликна Тонкс, като сграбчи Лупин отпред за мантията и го разтресе. - Казвала съм ти хиляди пъти...
- Аз също съм ти казвал хиляди пъти - рече Лупин без да я поглежда в очите, забил поглед в земята, - че съм прекалено стар за теб, прекалено беден...прекалено опасен..."
Върнете се в началото Go down
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeПон Авг 31, 2009 9:46 pm

Това за Рон от коя книга е и кой го казва че не се сещам ..
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
deeb

deeb


Брой мнения : 32
Points : 35
Reputation : 0
Join date : 18.08.2009

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeПет Сеп 11, 2009 10:50 am

т'ва за натискането ?!
Казва го Джини в шестата книга преди Рон да тръгне с Лавендър като ги видя да се целуват с Дийн
Върнете се в началото Go down
c3cky
Admin
c3cky


Брой мнения : 115
Points : 103
Reputation : 0
Join date : 23.10.2008

Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitimeПет Сеп 11, 2009 10:39 pm

Ахам.. сетих се Smiley
Върнете се в началото Go down
https://harry-bg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Цитати от Книгите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цитати от Книгите   Цитати от Книгите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Цитати от Книгите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Светът на Хари Потър! :: Забавление :: Други-
Идете на: